Łączy treningi ze studiami medycznymi. Oto brytyjska nadzieja na igrzyska w Paryżu!

Inne

Brytyjska siedmioboistka - Lauryn Davey ma ogromne nadzieje związane z nadchodzącymi igrzyskami olimpijskimi w Paryżu. Utalentowana lekkoatletka łączy sport z nauką studiując równocześnie medycynę, a fani zachwycają się przede wszystkim zdjęciami, które regularnie publikuje na Instagramie.

Wielka Brytania podobnie jak inne kraje całego świata prężnie szykują się do nadchodzących igrzysk olimpijskich. Jedną z przedstawicielek wyspiarskiego kraju, która wiąże z tym wydarzeniem ogromne nadzieje jest Walijka - Lauryn Davey.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kuriozum w Lidze Mistrzów. Zapomnieli o siatkarzu i zagrali w piątkę!


Siedmioboistka, która niedawno przykuła zainteresowanie brytyjskiego brukowca "The Sun", jest dość nietypowym przykładem sportowca, bowiem łączy karierę zawodową z wymagającymi studiami medycznymi.


Jak ujawnia w swoim profilu na Instagramie Davey w zakresie jej zainteresowań jest również zrównoważony rozwój planety i zdrowie psychiczne. Aktualnie jednak wszystko musi zejść na boczny tor, bowiem przygotowania trwają pełną parą. Davey regularnie dzieli się zdjęciami z obozów i przygotowań, a na co dzień reprezentuje również barwy Swansea University.

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie