TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police. Relacja live i wynik na żywo

W jedynym sobotnim meczu 20. kolejki TAURON Ligi piąte w tabeli zawodniczki z Łodzi podejmą liderki rozgrywek. Relacja live i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police na Polsatsport.pl.

Grot Budowlani Łódź do podium rozgrywek traci osiem punktów. W poprzedniej kolejce łodzianki pokonały po zaciętym spotkaniu Moya Radomka Radom 3:2. Radomianki prowadziły już 2:0 (25:23, 25:23) i w kolejnych dwóch setach zostały rozgromione przez Grot (12:25, 13:25). O losach meczu zadecydował tie-break, który był bardziej zacięty niż poprzednie sety. W nim lepsze okazały się zawodniczki z Łodzi (15:12).

Grupa Azoty Chemik Police odbudowuje się po nieoczekiwanej porażce w 16. kolejce przeciwko Moya Radomka Radom (2:3). Od tamtego spotkania Grupa Azoty zanotowała trzy wygrane z rzędu w lidze. Ostatni raz odniosła zwycięstwo przeciwko UNI Opole 3:0. W poniedziałkowym meczu Pucharu Polski Chemik został pokonany przez PGE Rysice Rzeszów 1:3.

Relacja live i wynik na żywo meczu Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police na Polsatsport.pl. Początek o 19:00.