Tomasz Fornal wprost. "Za szybko robią z niektórych zawodników drugich Kurków"

Siatkówka
Tomasz Fornal wprost. "Za szybko robią z niektórych zawodników drugich Kurków"
fot. Cyfrasport
Tomasz Fornal powiedział wprost!

Tomasz Fornal był gościem "Podcastu Natarczywych". Polski siatkarz w materiale wideo opublikowanym na platformie YouTube został zapytany o najbardziej niedocenianego siatkarza w PlusLidze.

Fornal pojawił się w najnowszym odcinku "Podcastu Natarczywych". W rozmowie z dwoma youtuberami - Patrykiem "Rojsonem" Rojewskim i Kacprem "Klepsydrą" Gutkowskim, polski siatkarz został zapytany o najbardziej niedocenianego siatkarza z PlusLigi. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy poznamy skład polskich siatkarzy na igrzyska? Grbić odpowiedział

 

- Jak patrzę na swoją drużynę, to wszyscy znają swoją wartość i są doceniani. Jeżeli miałbym popatrzeć na inne drużyny, to chciałem powiedzieć o Kamilu Droszyńskim z Gdańska, ale jego też doceniają. Musiałbyś czytać komentarze i nagłówki portali - ja tego nie robię. Staram się tego unikać. Nie wiem, o kim piszą, a o kim nie i na kogo zwracają uwagę - powiedział Fornal. 

 

 

Reprezentant Polski stwierdził jednak, że czasami niektórzy zawodnicy za szybko wynoszeni są na piedestał. 

 

- Polski kibic jest wymagający, ale potrafi docenić. Poszedłbym w drugą stronę. Za szybko robią z niektórych zawodników drugich Kurków czy Wilfredo Leonów. Jest zawodnik, który zagra cztery dobre mecze i już jest następcą Kurka, będzie grał w reprezentacji, na sto procent ma przed sobą świetlaną przyszłość i na pewno zdobędzie złoty medal -  podsumował Fornal. 

 

 

 

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie