ATP w Dubaju: Danił Miedwiediew - Lorenzo Sonego. Relacja live i wynik na żywo

Karol PłatekTenis

Danił Miedwiediew wrócił na korty. Rosjanin w pierwszym meczu od czasu finałowej porażki w Australian Open pokonał w Dubaju bez straty seta Aleksandra Szewczenkę. Teraz 4. tenisista świata powalczy o awans do ćwierćfinału rozgrywek. Relacja live i wynik na żywo z meczu Danił Miedwiediew - Lorenzo Sonego na Polsatsport.pl. Początek nie przed godziną 16:00.

Nieco ponad miesiąc. Tyle trwała przerwa Daniła Miedwiediewa od występów na kortach. Rosjanin pod koniec stycznia przegrał finał Australian Open z Jannikiem Sinnerem i zdecydował się odpocząć od gry i wyleczyć drobne urazy, które towarzyszyły mu podczas zmagań w Melbourne.

W pierwszym meczu w Dubaju Rosjanin ograł w dwóch setach Aleksandra Szewczenkę. Całe spotkaniu oglądał nowy współpracownik Rosjanina - Gilles Simon. 28-latek dominował od początku do końca pojedynku i awansował do drugiej rundy rozgrywek. Przypomnijmy, że Miedwiediew w Dubaju broni tytułu wywalczonego przed rokiem.

O ćwierćfinał 4. tenisista świata powalczy z Lorenzo Sonego. Włoch w spotkaniu pierwszej rundy długo męczył się z Sumitem Nagalem. Ostatecznie po trzysetowym boju awansował do 1/8 finału.

Obaj zawodnicy mierzy się ze sobą dwukrotnie. Oba spotkania zakończyły się wygranymi Miedwiediewa, któremu Włoch nie zdołał ugrać jeszcze seta.

Relacja live i wynik na żywo z meczu Danił Miedwiediew - Lorenzo Sonego na Polsatsport.pl. Początek nie przed godziną 16:00.