Zieliński gra dalej w Acapulco

Karolina ZielonkaTenis
Jan Zieliński i Hugo Nys pokonali duet Guido Andreozzi/ Miguel Angel Reyes-Varela

Jan Zieliński w parze z Hugo Nysem awansowali do drugiej rundy gry podwójnej podczas turnieju ATP w Acapulco. Polsko-monakijski duet okazał się lepszy od pary Guido Andreozzi/ Miguel Angel Reyes-Varela.

Zieliński i Nys w pierwszym secie od remisu 5:5 zdobyli dwa gemy z rzędu i zakończyli seta 7:5. W drugiej odsłonie nastąpił gorszy okres polsko-monakijskiego duetu, który przegrywał już 1:3 i do końca partii zdołał ugrać jeszcze tylko jednego gema (2:6). W decydującym secie Zieliński i Nys remisowali 3:3, zdobyli trzy punkty z rzędu i utrzymali prowadzenie do samego końca (10-6).

W drugiej rundzie Polak i Monakijczyk zmierzą się z portugalską parą Nuno Borges/ Francisco Cabral lub austriackim duetem Alexander Erler/ Lucas Miedler.