WTA w San Diego: Taylah Preston - Marta Kostjuk. Relacja live i wynik na żywo

Tenis

Nie tak turniej w San Diego miał zakończyć się dla Magdaleny Fręch. Polka, która skorzystała na tym, że ze zmagań wycofało się kilka zawodniczek, nie musiała przebijać się przez kwalifikację. Cóż z tego, skoro nasza zawodniczka odpadła już w pierwszej rundzie z Taylah Preston. Australijka powalczy teraz o awans do ćwierćfinału. Jej rywalką będzie Ukrainka Marta Kostjuk. Relacja live i wynik na żywo z meczu Taylah Preston - Marta Kostjuk na Polsatsport.pl. Początek nie przed godziną 19:00. 

Zmagania w San Diego i w Austin to dla wielu niżej sklasyfikowanych zawodniczek szansa na sprawdzenie formy przed startem w prestiżowym Indian Wells. Niestety sprawdzian oblała Magdalena Fręch. Polka przegrała w trzech setach z 18-letnią Taylah Preston. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Rozczarowujący występ polskiej tenisistki w San Diego. Odpadła już w pierwszej rundzie

 

Pogromczyni naszej zawodniczki nie zagrała nadzwyczajnego tenisa. W grze Australijki brakowało efektownych zagrań, ale efektywnie ograła Fręch i to ona zagra o awans do ćwierćfinału w San Diego. Ładnie nie zawsze oznacza skutecznie. 

 

Rywalką Australijki w drodze do najlepszej ósemki turnieju będzie reprezentantka Ukrainy Marta Kostjuk. Ćwierćfinalistka tegorocznego Australian Open w pierwszym spotkaniu w San Diego, ponad dwie godziny męczyła się ze 167. zawodniczką rankingu WTA, Chinką Ann Li. Z Australijką Kostjuk zagra po raz pierwszy w historii. 

 

Relacja live i wynik na żywo z meczu Taylah Preston - Marta Kostjuk na Polsatsport.pl. Początek nie przed godziną 19:00. 

Karol Płatek/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie