Magazyn Koloseum - 29.02. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Magazyn Koloseum - 29.02. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Magazyn Koloseum

Przed nami kolejne wydanie Magazynu Koloseum. O czym tym razem będzie mowa w programie? Sprawdź poniżej. Transmisja Magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:00.

Czwartkowy program poprowadzą Paweł Wyrobek i Łukasz Jurkowski. Oprócz nich w studiu zasiądą także stali eksperci. To Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta, Andrzej Janisz i Bartłomiej Stachura (Lowking.pl).

 

ZOBACZ TAKŻE: Jak wyglądała ostatnia walka Kacpra Meyny? Nie brakowało kontrowersji!

 

Wirtualnie z magazynem połączą się natomiast Adam Kownacki, Kacper Meyna, Krystian Każyszka, Rafał Haratyk i Daniel Skibiński.


Głównym tematem części bokserskiej będzie sobotnia gala Kapeo Rocky Boxing Night z walką o mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej Kacper Meyna - Adam Kownacki. Eksperci podzielą się swoimi przewidywaniami odnośnie do tej konfrontacji.


W części MMA mowa będzie natomiast o zmianach na szczycie w organizacji FEN. Poza tym na widzów czekać będzie zapowiedź gali Hybrid MMA z udziałem czołowego polskiego zawodnika wagi półśredniej, Daniela Skibińskiego. Jak zwykle nie zabraknie również analizy bieżących wydarzeń w UFC.

 

Transmisja Magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:00.

Jakub Żelepień/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie