Tomasz Fornal podjął decyzję! Tam zagra w przyszłym sezonie

Siatkówka
Tomasz Fornal podjął decyzję! Tam zagra w przyszłym sezonie
fot. Instagram
Wiemy, gdzie Tomasz Fornal zagra w przyszłym sezonie

Tomasz Fornal podjął decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Jak się okazuje reprezentant Polski w kolejnym sezonie będzie nadal reprezentował Jastrzębski Węgiel.

Fornal to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich siatkarzy. Nic zatem dziwnego, że wiele osób zastanawiało się, gdzie przyjmujący będzie grał w przyszłym sezonie. Wszystko wyjaśniło się w piątek 1 marca. W mediach społecznościowych Jastrzębskiego Węgla pojawiło się ogłoszenie, według którego Fornal kolejny sezon także spędzi w ekipie mistrzów Polski. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Fatalna kontuzja siatkarza! Występ w półfinale LM zagrożony

 

Głos w sprawie swojej przyszłości zabrał także sam Fornal. Urodzony w 1997 roku zawodnik opublikował post w swoich mediach społecznościowych. 

 

"5 sezon leci, w Jastrzębiu czuję się znakomicie więc nie ma co zmieniać. Sezon 2024/25 również w barwach Jastrzębskiego Węgla" - można przeczytać na instagramowym profilu siatkarza. 

 

 

Fornal do zespołu z Jastrzębia-Zdroju dołączył we wrześniu 2019 roku. Do finalistów poprzedniej edycji Ligi Mistrzów przeszedł z Czarnych Radom. Polak w PlusLidze rozegrał już w sumie 234 spotkania, w których zdobył 2870 punktów.

 

 

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie