WTA w Austin: Anna Schmiedlova - Anastasija Sevastova. Relacja live i wynik na żywo

Karolina ZielonkaTenis

W kolejnym ćwierćfinale turnieju WTA w Austin Anna Schmiedlova zmierzy się z Anastasiją Sevastovą. Która z tenisistek zapewni sobie awans do półfinału? Relacja live i wynik na żywo tego meczu na Polsatsport.pl.

Schmiedlova w Austin zmierzyła się z dwoma Amerykankami - w pierwszej rundzie z Peyton Stearns. Słowaczka bardzo dobrze rozpoczęła to spotkanie (6:2), ale drugą partię oddała rywalce (4:6). W decydującym secie lepsza okazała się Schmiedlova (7:5). Rywalizacja z Sachią Vickery wyglądała inaczej. To Amerykanka wygrała pierwszego seta (7:5), a w dwóch kolejnych musiała uznać wyższość Słowaczki (6:7 (5-7), 5:7).

Sevastova do tej pory w Austin pokonywała rywalki do zera. Najpierw okazała się lepsza od Julii Riera 6:4, 6:3. Drugie spotkanie rozegrała jeszcze szybciej. W dwóch setach (6:3, 6:2) wygrała z czterdziestą rakietą świata Sloane Stephens. Sevastova natomiast zajmuje obecnie 485. pozycję w rankingu WTA.

Relacja live i wynik na żywo meczu Anna Schmiedlova - Anastasija Sevastova na Polsatsport.pl. Początek o 23:30.