Tauron Liga: Moya Radomka Radom – Grupa Azoty Akademia Tarnów. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

Moya Radomka Radom zagra z Grupą Azoty Akademią Tarnów w meczu 21. kolejki Tauron Ligi. Kiedy mecz? O której godzinie? Kto wygra to spotkanie? Relacja live i wynik na żywo z meczu Moya Radomka Radom – Grupa Azoty Akademia Tarnów na Polsatsport.pl.

Moya Radomka Radom zajmuje siódme miejsce w Tauron Lidze i ma już zapewnioną grę w play-off. Siatkarki tego klubu wywalczyły 25 punktów (9 zwycięstw – 11 porażek). W poprzedniej kolejce uległy u siebie 0:3 BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała.

 

Zobacz także: Siatkarka spotkała się z Ronaldo. Chce pomóc rodzinie, żyjącej w jaskini

 

Grupa Azoty Akademia Tarnów zamyka ligową tabelę. W dotychczasowych meczach wywalczyła osiem punktów (2 zwycięstwa – 18 porażek). Ostatnio przegrały 0:3 z PGE Rysicami Rzeszów. Zespół z Tarnowa nie ma już szans na utrzymanie w ekstraklasie.

 

Jedyne dotychczasowe starcie tych drużyn w obecnym sezonie rozegrano w grudniu w 10. kolejce. Grupa Azoty Akademia Tarnów przegrała w nim z MOYA Radomką Radom 2:3 (7:15 w tie-breaku).

 

Relacja live i wynik na żywo z meczu Moya Radomka Radom – Grupa Azoty Akademia Tarnów w niedzielę 2 marca o godzinie 20.30 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie