PlusLiga: KGHM Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

KGHM Cuprum Lubin i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzą się w meczu 24. kolejki siatkarskiej PlusLigi. Kto będzie górą w tym starciu? Relacja live i wynik na żywo meczu KGHM Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godz. 15:45 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne wielkie emocje w siatkarskiej PlusLidze! Tym razem na boisko w Lubinie wyjdą siatkarze miejscowego Cuprum oraz Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Stawką będą jak zwykle cenne punkty w tabeli, która nie sprzyja obu ekipom.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje ceniony włoski dziennikarz. Jego pasją była siatkówka


ZAKSA plasuje się aktualnie na siódmym miejscu, które daje jej awans do play-offów, ale różnica punktów w stosunku do dziewiątej Skry to tylko dwa "oczka". Niebezpieczną sytuację potęguje dodatkowo trudny kalendarz w ostatnich kolejkach rundy zasadniczej, wobec czego kędzierzynianie muszą punktować z niżej notowanymi rywalami.


Cuprum Lubin z kolei coraz bardziej musi bać się Czarnych Radom. Podopieczni trenera Waldo Kantora mają już 12 punktów i tylko sześć "oczek" straty do przedostatnich lubinian. Na siedem kolejek do końca wszystko może się jeszcze zdarzyć i zawodnicy trenera Pawła Ruska wciąż muszą walczyć o swoje bezpieczeństwo i dalszy byt w PlusLidze.


Relacja live i wynik na żywo meczu KGHM Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godz. 15:45 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie