Magazyn #7strefa: Transmisja TV i stream online

Robert MurawskiSiatkówka
Magazyn #7strefa: Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport

Przed nami kolejny odcinek magazynu siatkarskiego #7Strefa. Głównymi tematami programu będą: sukces Projektu Warszawa w Pucharze Challenge oraz historyczne zwycięstwo Aluron CMC Warty Zawiercie w Tauron Pucharze Polski. Gdzie oglądać magazyn #7strefa? Transmisja w piątek o godzinie 16.00 w Polsacie Sport, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

W piątkowym magazynie #7strefa gośćmi Marka Magiery i Jakuba Bednaruka będą: Andrzej Wrona – środkowy Projektu Warszawa, Kamil Składowski – dyrektor działu komunikacji Polskiej Ligi Siatkówki oraz siatkarski ekspert Polsatu Sport – Damian Dacewicz.

 

Zobacz także: Terminarz i godziny półfinałów LM siatkarzy. Kiedy gra Jastrzębski Węgiel?

 

W programie porozmawiamy o sukcesie Projektu Warszawa w Pucharze Challenge. Wrócimy do Krakowa, gdzie rozegrano turniej finałowy Tauron Pucharu Polski 2024. Historyczny sukces odniosła w nim Aluron CMC Warta Zawiercie. Połączymy się także z trenerem zawiercian Michałem Winiarskim.

 

Bożena Pieczko zapowie rywalizację w półfinałach Ligi Mistrzów z udziałem Jastrzębskiego Węgla i w finale Pucharu CEV, w którym zagra Asseco Resovia. Jakub Bednaruk tradycyjnie przeanalizuje najlepsze i najbardziej kontrowersyjne akcje minionego tygodnia.

 

Magazyn #7strefa w piątek 8 marca o godzinie 16.00 w Polsacie Sport, na Polsat Box Go i Polsatsport.pl.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie