Komentatorzy Polsatu Sport bohaterami jednej z akcji meczu Ligi Mistrzów! "Nas ciężko przeskoczyć"

Siatkarz klubu z Ankary nie zdołał odbić piłki, która poszybowała nad stolikiem komentatorów.

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali we własnej hali z turecką drużyną Ziraat Bank Ankara 3:0 w pierwszym spotkaniu półfinału Ligi Mistrzów. W jednej z akcji trzeciego seta tego meczu nieoczekiwanie "wzięli udział"... komentatorzy Polsatu Sport.

Dwa pierwsze sety półfinałowego starcia pewnie rozstrzygnęli na swoją korzyść jastrzębianie. W trzecim drużyna z Ankary toczyła wyrównany bój, walcząc o każdą piłkę.

Przy stanie 3:6 Oreol Camejo ruszył za piłką, która poszybowała tuż nad stolikiem komentujących mecz Tomasza Swędrowskiego i Piotra Gruszki.

– Gdyby się dało przeskoczyć przez stół, to Camejo pewnie by przeskoczył – powiedział Tomasz Swędrowski.

– Nas ciężko przeskoczyć – odparł Piotr Gruszka.