Potężne asy, kluczowe wymiany i popisy Alcaraza! Jak wyglądał turniej w Indian Wells? (WIDEO)

Tenis
Potężne asy, kluczowe wymiany i popisy Alcaraza! Jak wyglądał turniej w Indian Wells? (WIDEO)
fot. PAP
Zobaczcie najlepsze akcje turnieju w Indian Wells

Za nami jeden z najbardziej prestiżowych turniejów w świecie tenisa - ATP 1000 w Indian Wells. Zobaczcie najlepsze akcje niedawno zakończonej imprezy w Stanach Zjednoczonych.

Każdy fan tenisa wie, jak ważnym aspektem tej gry jest mocny serwis. Niektórzy tenisiści sztukę mocnego rozpoczynania wymian opanowali do perfekcji. Zobaczcie, którzy zawodnicy popisali się najładniejszymi asami serwisowymi podczas prestiżowego turnieju na kortach w Indian Wells. 

 

 

Zazwyczaj jednak wymiany nie kończą się już na etapie serwisu. Tenisiści muszą być przygotowani na bardzo długie wymiany, które czasami mogą zadecydować o ich "być albo nie być" w rywalizacji. To właśnie te momenty meczów zazwyczaj zapadają kibicom w pamięć. Które z wymian podczas turnieju w Indian Wells zapamiętaliście najlepiej? 

 

 

Tegoroczną rywalizację na kortach w Stanach Zjednoczonych wygrał Carlos Alcaraz. Hiszpan w finale pokonał Daniiła Miedwiediewa. Zobaczcie, jak podczas turnieju za oceanem zaprezentował się zawodnik z Półwyspu Iberyjskiego.

 

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie