Trudna przeprawa Igi Świątek! Polka gra dalej w Miami

Iga Świątek
Iga Świątek - Linda Noskova. Kto wygrał? Wynik meczu Miami Open

Iga Świątek gra dalej w Miami Open! Liderka rankingu WTA, po niezwykle wyrównanym meczu, ograła Lindę Noskovą i wywalczyła awans do kolejnej rundy turnieju.

W pierwszym secie górą niespodziewanie była Czeszka. Niżej notowana zawodniczka wygrała w tie-breaku, triumfując 9:7 i wychodząc na prowadzenie.

W drugiej partii do głosu doszła Świątek. Polka szybko wypracowała sobie przewagę dzięki przełamaniu serwisu rywalki i ostatecznie wygrała 6:4, doprowadzając do remisu w całym meczu.

Świątek - Noskova. Wynik meczu. Kto wygrał?

Wynik meczu Świątek - Noskova rozstrzygnął się w trzecim secie. Jak się okazało, jedno przełamanie na korzyść Polki wystarczyło do wypracowania odpowiedniej przewagi i ostatecznie Świątek triumfowała 6:4, tym samym wywalczając awans do kolejnej rundy amerykańskiej imprezy.

W kolejnej rundzie Świątek zmierzy się z Rosjanką Jekatieriną Aleksandrową.

Iga Świątek - Linda Noskova 6:7, 6:4, 6:4