Niesamowity gol okazał się kluczowy! Fantastyczne uderzenie (WIDEO)

Fiorentina pokonała Atalantę

Fiorentina pokonała na swoim boisku Atalantę 1:0 w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Włoch. O triumfie zespołu z Florencji zadecydował piękny gol, którego autorem był Rolando Mandragora.

W pierwszej połowie lepiej na boisku prezentowali się gospodarze. Piłkarze klubu z Florencji byli w stanie stworzyć więcej groźnych akcji, a także częściej przebywali przy piłce. Swoją dominację zawodnicy "Lilli" spuentowali w 31. minucie. To właśnie wtedy świetnym strzałem z dystansu popisał się Rolando Mandragora, który otworzył wynik spotkania.

Trafienie włoskiego pomocnika można obejrzeć w załączonym materiale wideo.

Po przerwie trenerzy obu zespołów przeprowadzili kilka zmian, które nie wpłynęły jednak znacząco na obraz meczu. Starcie ostatecznie zakończyło się triumfem Fiorentiny 1:0. Rewanżowy mecz między tymi dwoma zespołami zostanie rozegrany w środę 24 kwietnia w Bergamo.

Warto przypomnieć, że w drugim półfinale Pucharu Włoch rywalizują Juventus i Lazio. Pierwszy mecz tych zespołów zakończył się triumfem "Starej Damy" 2:0.