SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Valsa Group Modena. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

W pierwszym meczu o miejsca 5-10 włoskiej ligi siatkarzy Cucine Lube Civitanova zmierzy się z Valsa Group Modena. Kto okaże się lepszy w tym starciu? Relacja live i wynik na żywo z meczu Cucine Lube Civitanova - Valsa Group Modena na Polsatsport.pl.

Cucine Lube Civitanova w ćwierćfinale zmierzyło się z Mint Vero Volley Monza. Zespoły potrzebowały aż pięciu meczów, by wyłonić zwycięzcę całej rywalizacji. Po dwóch spotkaniach Mint Vero prowadziło już 2:0 (3:1, 3:1), ale w dwóch kolejnych pięciosetowych spotkaniach lepsi okazali się zawodnicy Lube (3:2, 3:2). W ostatnim decydującym meczu 3:1 wygrał zespół Valsa Group Modena.

 

ZOBACZ TAKŻE: Poznaliśmy pierwszego uczestnika Memoriału Gołasia

 

Valsa Group Modena w 1/8 finału włoskiej ligi trafiła na Itas Trentino. W pierwszym spotkaniu pewnie wygrała ekipa z Trentino 3:0. W drugim Modena postawiła się rywalowi, ale i tak przegrała 2:3. Wygraniem trzeciego spotkania 3:0 zawodnicy z Trentino przypieczętowali awans do półfinału. Ekipie z Modeny pozostała walka o miejsca 5-10.

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Cucine Lube Civitanova - Valsa Group Modena na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:30.

Karolina Zielonka/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie