Rywal był za mocny! Hurkacz odpadł z turnieju w Monte Carlo

Hubert Hurkacz - Casper Ruud. Wynik meczu. Kto wygrał?

Hubert Hurkacz i Casper Ruud zmierzyli się w trzeciej rundzie turnieju ATP w Monte Carlo. Lepszy okazał się Norweg, który wygrał w dwóch setach. Oto skrót meczu Hurkacz - Ruud.

Mecz Hurkacz - Ruud rozpoczął się rozpoczął się o utrzymywania swojego serwisu przez obu zawodników. Do siódmego gema tylko Ruud miał jedną szansę na przełamanie. Wtedy jednak przytrafił się kluczowy moment seta. Hurkacz został przełamany, było 4:3 dla Ruuda, a Norweg utrzymał przewagę do końca.

Kto wygrał mecz Hurkacz - Ruud? Wynik meczu Hurkacz - Ruud

Drugi set zaczął się fatalnie, bo Ruud przełamał już w pierwszym gemie. Następnie wygrał gem przy własnym serwisie, by... ponownie przełamać wrocławianina. Wynik meczu Hurkacz - Ruud zaczął się wymykać Polakowi spod kontroli. Hurkacz zdołał jeszcze wygrać dwa gemy przy własnym serwisie, ale nie był w stanie przełamać przeciwnika.

Ruud wygrał w dwóch setach i w kolejnym meczu zmierzy się z Ugo Humbertem.

To druga wygrana Norwega z Polakiem, wcześniej był górą w 1/8 finału wielkoszlemowego French Open w 2022 roku. Hurkacz triumfował z nim raz - w turnieju rangi Masters 1000 w Kanadzie w 2022 roku.