PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

W PlusLidze Ślepsk Malow Suwałki rozpoczyna walkę z Barkom Każany Lwów o jedenaste miejsce na koniec sezonu 2023/24. Który zespół okaże się lepszy i obejmie prowadzenie w rywalizacji do dwóch zwycięstw? Relacja live i wynik na żywo meczu Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów na Polsatsport.pl.

Ślepsk Malow po rundzie zasadniczej zajmował dwunaste miejsce w tabeli i do poniedziałkowego rywala, który plasował się na jedenastym miejscu, tracił aż dziewięć punktów. Ekipa z Suwałk po serii trzech przegranych z rzędu nieoczekiwanie wygrała z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (3:1) i Stalą Nysa (3:2). W ostatniej 30. kolejce podopieczni Dominika Kwapisiewicza ulegli Indykpolowi AZS Olsztyn (1:3). 

 

ZOBACZ TAKŻE: Resovia uderza w PlusLigę! Klub wytyka błędy. "Sytuacja skłoni do refleksji"

 

Barkom rundę zasadniczą zakończył w najgorszy możliwy sposób - przegrał trzy spotkania z rzędu. Lwowianie najpierw ulegli GKS Katowice (2:3), potem na ich drodze stanęła Enea Czarni Radom (2:3) i na koniec na wyjeździe zostali pokonani przez PGE GiEK Skra Bełchatów (0:3). 

Mecz o 11. miejsce: Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów: Relacja live i wynik na żywo

Relacja live i wynik na żywo meczu Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów na Polsatsport.pl. Początek spotkania w poniedziałek (15 kwietnia) o godzinie 17:30. 

Karolina Zielonka/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie