WTA w Rouen: Magda Linette - Anhelina Kalinina. Relacja live i wynik na żywo

Magda Linette zmierzy się z Ukrainką Anheliną Kalininą w sobotnim półfinale turnieju WTA w Rouen. Relacja i wynik na żywo z meczu Magda Linette - Anhelina Kalinina na Polsatsport.pl.

32-latka z Poznania przeszła przez poprzednie fazy turnieju bez straty seta. W pierwszym pojedynku Polka wygrała z Francuzką Elsą Jacquemot 7:5, 6:1, następnie błyskawicznie, bo w niespełna 70 minut, odprawiła Serbkę Nataliję Stevanović 6:2, 6:1, zaś w ćwierćfinale, po niezwykle zaciętym pierwszym secie, wygranym po niemal półtoragodzinnej walce po tie-breaku 7:6 (11-9), w drugim wręcz zdemolowała Arantxę Rus 6:1, popisując się trzema przełamaniami.

Rywalką Magdy Linette w walce o finał zmagań na kortach ziemnych w Rouen będzie Anhelina Kalinina. Sklasyfikowana na 32. miejscu w światowym rankingu Ukrainka również doszła do tego etapu bez straty seta, pokonując kolejno: Francuzkę Alize Cornet (6:4, 7:5), Włoszkę Martinę Trevisan (6:2, 6:3) i Rosjankę Mirrę Andriejewą (6:4, 7:5). Która tenisistka podtrzyma dobrą serię i awansuje do finału?

Relacja i wynik na żywo z meczu Magda Linette - Anhelina Kalinina w sobotę na Polsatsport.pl.