Tauron 1. Liga siatkarzy: Wyniki pierwszych meczów półfinałowych

Siatkarze MKS Będzin wygrali pierwszy mecz półfinału Tauron 1. Ligi.

Rozegrano pierwsze mecze półfinałowe Tauron 1. Ligi siatkarzy. Rywalizacja w tej fazie rozgrywek toczy się do dwóch wygranych spotkań. Sprawdź wyniki półfinałów siatkarskiej Tauron 1. Ligi.

MKS Będzin pewnie pokonał drużynę BKS Visła Proline Bydgoszcz 3:0. Najwięcej emocji przyniosła druga odsłona, w której bydgoszczanie długo mieli przewagę, ale w końcówce górą byli gospodarze. Dwa pozostałe sety pewnie wygrali będzinianie. Nagrodę MVP otrzymał Mateusz Rećko; atakujący MKS zdobył w tym meczu 14 punktów.

Bardziej wyrównane było spotkanie Bogdanka Arka Chełm – BBTS Bielsko-Biała, ale i ono zakończyło się w trzech setach. Gospodarze przegrali 0:3, ale losy drugiej i trzeciej odsłony ważyły się do samego końca (25:27, 23:25). Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Szymon Janus.