SuperLega: Mint Vero Volley Monza - Sir Susa Vim Perugia. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

Przed nami kolejny mecz finału siatkarskiej rywalizacji we Włoszech. Naprzeciwko siebie staną ekipy Mint Vero Volley Monza i Sir Susa Vim Perugia. Relacja live i wynik na żywo meczu Mint Vero Volley Monza - Sir Susa Vim Perugia na Polsatsport.pl.

Zespół z Monzy w półfinale rywalizacji na Półwyspie Apenińskim pokonał utytułowany Itas Trentino. Siatkarze klubu Mint Vero Volley Monza pokonali finalistów Ligi Mistrzów 3-2.

 

ZOBACZ TAKŻE: Słynny siatkarz zakończył karierę. Był gwiazdą PlusLigi

 

Rywalem podopiecznych trenera Massimo Eccheliego na decydującym etapie rywalizacji o złoto jest Sir Susa Vim Perugia, w której występują reprezentanci Polski Wilfredo Leon i Kamil Semeniuk. Zespół Polaków awans wywalczył w czwartek, wygrywając półfinał z Allianz Vero Volley Milano 3-1.

 

W finale, podobnie jak we wcześniejszych rundach play off, gra będzie się toczyć do trzech zwycięstw. W pierwszym meczu lepsza okazała się Perugia. Zespół Polaków wygrał finałowe starcie w czterech setach (27:25, 25:18, 23:25, 25:23). Jakim wynikiem zakończy się kolejne spotkanie?

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Mint Vero Volley Monza - Sir Susa Vim Perugia na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:15.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Niemcy - Włochy. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie