PlusLiga: Cuprum Lubin - GKS Katowice. Relacja live i wynik na żywo

Sezon PlusLigi wielkimi krokami dobiega końca. Przed nami decydujące rozstrzygnięcia dotyczące poszczególnych lokat. W jednym z poniedziałkowych meczów Cuprum Lubin zmierzy się z GKS-em Katowice. Stawką jest 13. miejsce. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Wiele ostatnio zostało powiedziane na temat zespołu z Lubina, ale bynajmniej nie chodziło o jego formę sportową, a kwestię dotyczącą dalszej przyszłości klubu. Sami zawodnicy, mimo różnych medialnych doniesień, muszą skupić się na rywalizacji na parkiecie.

W poniedziałkowy wieczór podejmą GKS Katowice, który wygrał pierwsze spotkanie o 13. miejsce bez straty seta. A ponieważ potyczka toczy się w formie dwumeczu, ekipa ze stolicy Górnego Śląska jest o krok od tej pozycji. Lubinianie muszą nie tylko zwyciężyć 3:0 lub 3:1, ale w dalszej kolejności również "złotego seta".

Warto zaznaczyć, że Cuprum w rundzie zasadniczej pokonał u siebie GKS w trzech partiach. Jak będzie w ostatnim starciu w tym sezonie dla obu drużyn?

Relacja live i wynik na żywo meczu Cuprum Lubin - GKS Katowice od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.