Tauron Liga: GROT Budowlani Łódź - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

Czas na być może ostatnie spotkanie w tym sezonie! GROT Budowlani Łódź zmierzą się z BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała w walce o brązowy medal Tauron Ligi. Relacja live i wynik na żywo tego starcia na Polsatsport.pl.

O tej rywalizacji na pewno można powiedzieć to, że jest pełna zwrotów akcji. W pierwszym spotkaniu zdecydowanie lepsze okazały się siatkarki z Bielska-Białej, a o ich rywalkach mówiło się, że "nie dojechały" na mecz. W drugim meczu sytuacja odwróciła się o 180 stopni. We własnej hali łodzianki zdemolowały zespół gości.

 

ZOBACZ TAKŻE: Świetne informacje dla siatkarzy Jastrzębskiego Węgla! I to tuż przed finałem

 

Niezwykle istotne znaczenie miało zatem kolejne starcie, rozegrane na Śląsku. W nim w końcu pojawiły się emocje, a obie ekipy weszły na właściwy sobie poziom. Finalnie ponownie lepsze okazały się gospodynie. Stoją ona zatem przed ogromną szansę, by zakończyć walkę o brąz w czterech setach. "Budowlane" są jednak we własnej hali bardzo groźne. Jak rozstrzygnie się ten pojedynek?

 

Relacja live i wynik na żywo meczu GROT Budowlani Łódź - BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.

Karolina Potrykus/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie