Tauron 1. Liga: Arka Chełm - BBTS Bielsko-Biała. Relacja live i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarskie emocje w Polsce toczą się nie tylko w PlusLidze, ale również na jej zapleczu, gdzie trwa walka o finał play-off! Już w sobotni wieczór dowiemy się, kto zagra o przepustkę do elity z MKS-em Będzin. Decydujące starcie rozegrają Arka Chełm oraz BBTS Bielsko-Biała. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. W pierwszej parze półfinałowej znamy już rozstrzygnięcie. MKS dwukrotnie zwyciężył Visłę Bydgoszcz i tak samo, jak rok temu - zagra o awans do PlusLigi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Trener Resovii podsumował sezon. "Rozczarowanie. Biorę za to odpowiedzialność"

 

Pytanie przeciwko komu? Tutaj wszystko zadecyduje się już w sobotni wieczór. Arka podejmie BBTS. Dotychczas obie ekipy świetnie radziły sobie na parkiecie... rywala. Najpierw bielszczanie wygrali bez straty seta w Chełmie, aby kilka dni później chełmianie w takich samych rozmiarach okazali się lepsi w Bielsku-Białej. Również w rundzie zasadniczej Arka wygrała 3:0 na terenie BBTS-u, ale wówczas umiała też wykorzystać atut własnego boiska, zwyciężając 3:1.

 

Bilans zatem przemawia za Arką, która również uplasowała się wyżej w tabeli - na drugim miejscu. BBT był trzeci, ale w tym momencie nie ma to praktycznie żadnego znaczenia. Dyspozycja dnia zadecyduje, komu będzie dane powalczyć o PlusLigę.

 

Relacja live i wynik na żywo meczu Arka Chełm - BBTS Bielsko-Biała od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie