Piękne pożegnanie Pauliny Chylewskiej w Studiu Ligi Mistrzów (WIDEO)

Inne
Piękne pożegnanie Pauliny Chylewskiej w Studiu Ligi Mistrzów (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Tomasz Hajto z bukietem. Piękne pożegnanie Pauliny Chylewskiej! (WIDEO)

Po siedmiu latach Paulina Chylewska żegna się z Telewizją Polsat. Dziennikarka poprowadziła w środowy wieczór swoje ostatnie Studio Ligi Mistrzów. Kiedy program miał się już kończyć, nasz ekspert Tomasz Hajto wyszedł zza stołu i wręczył prezenterce kwiaty. Wszystko zarejestrowały nasze kamery.

Paulina Chylewska dołączyła do Telewizji Polsat w 2017 roku. W naszej redakcji zajmowała się prowadzeniem programów studyjnych, ale także prezentowaniem wiadomości sportowych. Regularnie gościła w Państwa domach przy okazji wieczorów z Ligą Mistrzów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Niemcy wściekli na Marciniaka! Bayern skrzywdzony przez Polaka?


Tak też było w środę przy okazji hitowego spotkania półfinałowego pomiędzy Realem Madryt a Bayernem Monachium. Po zakończeniu emocjonującego starcia (zwycięstwo "Królewskich" 2:1) Chylewska poprowadziła studio z udziałem naszych ekspertów. Dziennikarka już żegnała się z widzami, kiedy nagle Tomasz Hajto wyszedł zza stołu. Były reprezentant Polski podszedł do jednego z członków obsługi technicznej, który przekazał mu bukiet. Następnie ekspert zaprosił na środek Paulinę Chylewską i wręczył jej ten symboliczny podarunek na zakończenie współpracy.


Dziennikarka nie kryła zaskoczenia i wzruszenia zaistniałą sytuacją.


- Dziękuję Państwu, dziękuję Panom. O rany, chyba kompletnie się nie spodziewałam. Bardzo dziękuję całej redakcji, dziękuję pionowo techniczno-realizacyjnemu, bo to oni sprawiają, że tak pięknie mogą Państwo oglądać choćby Ligę Mistrzów. Dziękuję wszystkim, z którymi przyszło mi pracować przez siedem lat. To był fantastyczny czas - powiedziała Chylewska.


Paulina, dziękujemy za wszystko! Do zobaczenia!


Zobacz załączony materiał wideo. 

 

Jakub Żelepień/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie