Cafe Futbol - 12.05. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Cafe Futbol - 12.05. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport

Tradycyjnie w niedzielne przedpołudnie zapraszamy na kolejne wydanie magazynu Cafe Futbol. Gdzie obejrzeć Cafe Futbol? O której godzinie? Transmisja w Polsacie Sport 1, Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

Były sędzia Michał Listkiewicz odniesie się do kontrowersji, powstałych wokół polskiego zespołu sędziowskiego z Szymonem Marciniakiem na czele po meczu Realu Madryt z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Lechia Gdańsk awansowała do PKO BP Ekstraklasy!

 

Ujrzymy materiał autorstwa Piotra Przybysza, opowiadający o powszechnie panującej w polskiej piłce nożnej "karuzeli trenerskiej", a więc częstych zmianach na ławkach szkoleniowych. Paweł Ślęzak przygotuje felieton o intrygującej końcówce sezonu Fortuna 1 Ligi.

 

Mateusz Stefanik przypomni finał z udziałem polskiego trio z Dortmundu w starciu z Bayernem Monachium z 2013 roku. Przedstawimy także drogę BVB do finału z obecnego sezonu. 

 

Połączymy się z naszą reporterką Pauliną Czarnotą-Bojarską, która wybierze się do Gdyni przy okazji meczu Arki z Zagłębiem Sosnowiec na zapleczu PKO BP Ekstraklasy.

 

Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą Marek Jóźwiak, Cezary Kowalski, Roman Kołtoń i Tomasz Łapiński.

 

Gdzie obejrzeć Cafe Futbol? O której godzinie? Początek programu Cafe Futbol o godz. 11:00 w Polsacie Sport 1, Polsacie Box Go oraz na Polsatsport.pl.

Mateusz Stefanik/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie