Polska - Niemcy. Relacja live i wynik na żywo meczu reprezentacji siatkarzy - 15.05

Siatkówka

Reprezentacja Polski siatkarzy oraz Niemcy zmierzą się w katowickim Spodku! Kto będzie górą w premierowym meczu kadry w tym sezonie? Relacja live i wynik na żywo meczu Polska - Niemcy od godz. 17:00 na Polsatsport.pl.

Przed nami pierwsze starcie reprezentacji Polski siatkarzy w tym sezonie! Już w środę na boisko w katowickim Spodku wyjdą kadry Biało-Czerwonych i Niemców prowadzonych przez Michała Winiarskiego.

 

ZOBACZ TAKŻE: Sensacja w polskiej lidze! Odpadł najlepszy zespół fazy zasadniczej!


Spotkanie ma towarzyski charakter i choć stawka oficjalnie jest praktycznie żadna, tak z pewnością obaj selekcjonerzy ostrzą sobie zęby na przetestowanie poszczególnych zestawień personalnych czy rozwiązań taktycznych. Wszak przed nimi jedna z najważniejszych imprez czterolecia, czyli igrzyska olimpijskie, które odbędą się na przełomie lipca i sierpnia w Paryżu. Czasu do prestiżowych rozgrywek jest coraz mniej, a przecież poprzedzą je mecze Ligi Narodów, które także będą stanowiły ważny element przygotowań.


W drużynie prowadzonej przez selekcjonera Nikolę Grbicia możemy spodziewać się zawodników, którzy nieco wcześniej zakończyli klubowe zmagania w tym sezonie. Wśród nich są m.in. siatkarze Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, którzy znaleźli się poza fazą play-off. Wśród powołanych z tego zespołu są m.in. Marcin Janusz, Aleksander Śliwka, Bartosz Bednorz czy Łukasz Kaczmarek, a zatem zawodnicy, którzy dotychczas stanowili o sile Biało-Czerwonych. Czy to oni znajdą się w składzie na mecz z Niemcami? Przekonamy się już w środowy wieczór.


Relacja live i wynik na żywo meczu Polska - Niemcy od godz. 17:00 na Polsatsport.pl.

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie