Badosa i Tsitsipas znowu razem? Zostali przyłapani!

Tenis
Badosa i Tsitsipas znowu razem? Zostali przyłapani!
fot.
Stefanos Tsitsipas i Paula Badosa

Zaledwie dwa tygodnie po tym, jak znana tenisistka Paula Badosa zakomunikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o rozstaniu ze Stefanosem Tsitsipasem, para została przyłapana na wspólnych zakupach w Monako. Wszystko wskazuje na to, że oboje nadal są ze sobą, o czym spekulują plotkarskie media oraz fani.

Kilkanaście dni temu Hiszpanka dała do zrozumienia, że nie jest już z Grekiem.

 

"Po rozważnym przemyśleniu i wielu wspaniałych chwilach, Stefanos i ja postanowiliśmy rozejść się w przyjaźni. Nasza podróż była naznaczona miłością i nauką. Jako przyjaciele darzący się olbrzymim szacunkiem, zdecydowaliśmy się jednak, że wybierzemy własne ścieżki" - napisała Badosa.

 

ZOBACZ TAKŻE: Na te wieści czekał Hurkacz, jest potwierdzenie. I to tuż przed Rolandem Garrosem

 

Czujne oko kibica wyłapało jednak obojga podczas wspólnych zakupów w Monako. Wideo krąży w mediach społecznościowych. Widać, jak para spaceruje ulicami, trzymając się za rękę. To było tuż po tym, gdy Badosa odpadła w 1/16 finału WTA w Rzymie przeciwko Coco Gauff. Z kolei Tsitsipas dotarł do ćwierćfinału zmagań ATP w stolicy Italii, przegrywając z Nicholasem Jarry'm.

 

O tym, że Badosa ponownie odnalazła szczęście u boku greckiego tenisisty, świadczy jej nieco enigmatyczny wpis w mediach społecznościowych, w którym napisała "życie jest piękne".

 

26-letnia Badosa obecnie zajmuje 140. miejsce w rankingu WTA. Najwyższej w karierze była wiceliderką w kwietniu 2022 roku. Na swoim koncie posiada trzy wygrane turnieje WTA. Z kolei 25-letni Tsitsipas znajduje się na dziewiątej lokacie w rankingu ATP, będąc niegdyś na trzeciej pozycji w sierpniu 2021 roku. Wygrał dziewięć turniejów ATP, dwukrotnie docierając do finałów - Roland Garros oraz Australian Open.

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie