Malwina Smarzek ma nowego partnera! Pojawiły się wspólne zdjęcia

Siatkówka
Malwina Smarzek ma nowego partnera! Pojawiły się wspólne zdjęcia
fot. Instagram
Malwina Smarzek ma nowego partnera

Malwina Smarzek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich siatkarek. Reprezentantka Polski ciężko pracuje na treningach kadry, ale znalazła też czas na romantyczne chwile.

Niedawno po dłuższej przerwie Malwina Smarzek wróciła do rywalizacji o koszulkę z orzełkiem. I choć fani Biało-Czerwonych nie widzieli zawodniczki z Łaska na parkiecie od dawna, to istnieje szansa, że w tym sezonie się na nim pojawi. Na pierwszym turnieju Ligi Narodów jej jednak zabrakło.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarska legenda jednak zostaje w Polsce! Ta wiadomość ucieszyła wielu kibiców

 

Trzeba przyznać, że konkurencja na pozycji atakującej jest spora. Liderką z pewnością można nazwać Magdalenę Stysiak. Dalej są Monika Gałkowska i właśnie Smarzek. Z tych trzech zawodniczek tylko dwie pojadą na igrzyska. Czy wśród nich znajdzie się nazwisko 27-latki? Czas pokaże.

 

Mimo walki o udział w najważniejszej imprezie czterolecia, Smarzek zachowuje balans. W ostatnich dniach w jej mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia z tajemniczym mężczyzną. Para obejmuje się, całuje i wspólnie spędza czas. Nie wiadomo jednak, kim jest nowy partner siatkarki.  

 

Smarzek największe sukcesy reprezentacyjne święciła w kadrze juniorskiej, a później w latach 2017-2019. W swojej gablotce ma także dwa mistrzostwa Polski, wicemistrzostwo Włoch i brązowy medal ligi brazylijskiej.

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Kuba - Serbia. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie