Kolejny zawodnik opuszcza Asseco Resovię. Zdobył prestiżowe trofeum

Siatkówka
Kolejny zawodnik opuszcza Asseco Resovię. Zdobył prestiżowe trofeum
fot. Instagram/mow.mi.lewy
Jakub Lewandowski w Asseco grał zaledwie kilka miesięcy.

Asseco Resovia Rzeszów żegna kolejnego zawodnika. Klub z Podkarpacia opuści Jakub Lewandowski, który w tym sezonie zdobył Puchar CEV.

Lewandowski do Asseco dołączył w tym roku z powodu fali kontuzji, jakie napotkały środkowych rzeszowskiego zespołu - w tamtym czasie Jakub Kochanowski miał złamany palec, na zdrowie narzekali również Bartłomiej Mordyl oraz Krzysztof Rejno. Lewandowski w barwach rzeszowskiego zespołu grał zaledwie kilka miesięcy. Krótki pobyt na Podkarpaciu przyniósł mu jednak niemałe osiągnięcie, jakim jest Puchar CEV. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Czy polscy siatkarze powtórzą sukces żeńskiej reprezentacji? "Mają takie samo podejście"

 

- Jakub zasilił naszą drużynę w trakcie minionego sezonu, pomagając drużynie w czasie kontuzji pozostałych środkowych. Dziękuję Kubie za jego pracę i zaangażowanie podczas treningów i meczów. Życzę mu wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w karierze zawodowej – powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii, cytowany przez klubowe media.

 

Jakub Lewandowski (rocznik 1996) rozpoczął sezon w klubie KKS Mickiewicz Kluczbork, który występuje w rozgrywkach Tauron 1. Ligi siatkarzy. Zagrał w 17. meczach, w których zdobył 113 punktów.  

Karolina Zielonka/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Kuba - Serbia. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie