Mecz Polki przerwany. To nie wygląda dobrze

Mecz Magda Linette - Madison Keys przerwany

Mecz Magda Linette - Madison Keys podczas turnieju WTA w Strasbourgu został przerwany przez opady deszczu. Polka w pierwszym secie przegrywa 1:4.

Magda Linette i Madison Keys stanęły naprzeciwko siebie w ćwierćfinale tegorocznej edycji rywalizacji w Strasbourgu. Na początku wydawało się, że mecz będzie wyrównany. Później Amerykanka zaczęła dominować na korcie. Plasująca się na 16. miejscu w rankingu WTA zawodniczka wygrała trzy gemy z rzędu.

Przy stanie 4:1 dla Keys tenisistki były zmuszone opuścić plac gry. Wszystko przez deszcz padający w Strasbourgu. Jeszcze nie wiadomo, kiedy pojedynek zostanie dokończony.

Wiemy już jednak, kto stanie naprzeciwko triumfatorki meczu Linette - Keys. Warto bowiem przypomnieć, że w czwartek triumfowała Ludmiła Samsonowa. Wyższość 25-latki musiała uznać Beatriz Haddad Maia. Rosjanka przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę, przegrywając w całym meczu zaledwie trzy gemy.