Specjalne wydanie Magazynu Olimpijskiego. Transmisja TV i stream online prosto z Pikniku Olimpijskiego

Inne
Specjalne wydanie Magazynu Olimpijskiego. Transmisja TV i stream online prosto z Pikniku Olimpijskiego
Fot. PKOl
Transmisja Magazynu Olimpijskiego w sobotę od godz. 11.30 w Polsacie Sport 1, Polsat Box Go oraz na Polsatsport.pl.

Przed nami wyjątkowe wydanie Magazynu Olimpijskiego prosto z jubileuszowego Pikniku Olimpijskiego. To najważniejsze spotkanie olimpijskiej rodziny, sportowego środowiska i kibiców odbędzie się już po raz 25. Nieodłącznymi członkami tej społeczności są sportowcy, olimpijczycy, polskie związki sportowe, a także sponsorzy oraz partnerzy Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Transmisja Magazynu Olimpijskiego w sobotę od godz. 11:30 w Polsacie Sport 1, na Polsat Box Go oraz Polsatsport.pl.

W tym roku myślą przewodnią Pikniku Olimpijskiego będą zbliżające się Igrzyska XXXIII Olimpiady w Paryżu oraz 100-lecie udziału niepodległej Polski w najważniejszej imprezie sportowej świata – igrzyskach olimpijskich.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ostatnie kolejki sezonu ligowego polskiej piłki klubowej w Polsat Box Go

 
Piknik Olimpijski dociera do bardzo szerokiej grupy kibiców i sympatyków sportu z Polski i nie tylko. Corocznie gromadzi ponad 30 tysięcy uczestników, którzy w ciągu całego dnia rywalizują i biorą aktywny udział w dziesiątkach konkurencji sportowych. Każdy miłośnik sportu znajdzie tu coś dla siebie, a także będzie miał unikatową możliwość spotkań z polskimi medalistami igrzysk olimpijskich – każdego roku ponad setka z nich aktywnie uczestniczy w niezliczonych atrakcjach imprezy.

 


Niepowtarzalną atmosferę Pikniku Olimpijskiego postaramy się oddać w naszym specjalnym wydaniu Magazynu Olimpijskiego. W studiu prowadzonym przez Przemysława Iwańczyka pojawią się Renata Mauer-Różańska, Otylia Jędrzejczak, Jacek Wszoła, Zygmunt Smalcerz, Ryszard Bosek oraz Radosław Piesiewicz i Marian Kmita, a nasze reporterki - Paulina Czarnota-Bojarska i Agnieszka Łapacz - odwiedzą najciekawsze stanowiska polskich związków sportowych oraz przeprowadzą rozmowy z gośćmi Pikniku.
 
Transmisja TV i stream online specjalnego wydania Magazynu Olimpijskiego w sobotę od godz. 11.30 w Polsacie Sport 1, Polsat Box Go oraz na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie