Hubert Hurkacz - Brandon Nakashima. Kiedy dokończenie meczu? O której godzinie Roland Garros?

Hubert Hurkacz - Brandon Nakashima. Kiedy mecz? O której godzinie?

Rozstawiony z numerem ósmym Hubert Hurkacz wygrał z japońskim tenisistą Shintaro Mochizukim 4:6, 6:3, 3:6, 6:0, 6:3 w pierwszej rundzie wielkoszlemowego French Open w Paryżu. Jego kolejnym rywalem będzie Brandon Nakashima. Kiedy mecz Hurkacz - Nakashima? O której godzinie dokończenie meczu Hurkacz - Nakashima?

Hurkacz w pierwszej rundzie ograł w pięciu setach Mochizukiego, natomiast Nakashima w czterech setach poradził sobie ze swoim rodakiem Nicolasem Moreno De Alboranem.

Amerykanin w światowym rankingu zajmuje 84. miejsce.

Do tej pory Hurkacz i Nakashima nie mieli okazji rywalizować ze sobą w oficjalnym meczu. Który z nich wygra pierwsze bezpośrednie starcie w wielkoszlemowym French Open?

Kiedy mecz Hurkacz - Nakashima? O której godzinie Hurkacz - Nakashima?

Mecz Hurkacz - Nakashima zaczął się w środę 29 maja. Zawodnicy rozegrali jednak niespełna jednego seta i spotkanie zostało przeniesione na czwartek 30 maja - ze względu na złą pogodę. Początek o godzinie 11.00.