Orlen Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot. Gdzie obejrzeć mecz? O której godzinie? Transmisja TV i stream online

Koszykówka
Orlen Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot. Gdzie obejrzeć mecz? O której godzinie? Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Orlen Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot. Gdzie obejrzeć mecz?

Czas na czwarty mecz półfinałowej rywalizacji pomiędzy WKS Śląskiem Wrocław a Treflem Sopot. Po trzech grach 2:1 prowadzi ekipa z Trójmiasta. Jak będzie po kolejnym spotkaniu? Transmisja meczu WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot w Polsacie Sport 1 i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 19:50.

Śląsk i Trefl sporo ostatnio ze sobą grały. Jeszcze w sezonie regularnym drużyny spotkały się 21 kwietnia. Wtedy w Sopocie wygrali wrocławianie - 82:79.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zrobili to! Wracają do ORLEN Basket Ligi po 15 latach


Obecnie Śląsk i Trefl walczą o prawo gry w finale play-offów. Pierwsze dwa mecze toczyły się w Trójmieście i gospodarze wykorzystali przewagę własnej hali. Wyszli na prowadzenie 2:0, stawiając rywali w trudnej sytuacji.


Kiedy jednak rywalizacja przeniosła się do Wrocławia, inicjatywę przejęli zawodnicy z Dolnego Śląska. Wygrali u siebie 76:70 i obecnie jest 2:1 dla Trefla. Ekipa z Sopotu potrzebuje jednego zwycięstwa, aby awansować do finału.

Gdzie obejrzeć mecz WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot? O której godzinie?

Transmisja meczu WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot w Polsacie Sport 1 i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 19:50.

Jakub Żelepień/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie