Dziewczyna Nicoli Zalewskiego zamieściła taki wpis. Tuż przed meczem Polska - Holandia (ZDJĘCIE)

Piłka nożna

Nicol Luzardi, dziewczyna Nicoli Zalewskiego, piłkarza reprezentacji Polski, wspiera swojego partnera podczas Euro 2024. Przed meczem Polska - Holandia zamieściła na swoich mediach społecznościowych zdjęcie w koszulce piłkarza Romy.

Zalewski znalazł się w kadrze Michała Probierza na Euro 2024. Nic dziwnego - zawodnik Romy w ostatnim czasie w reprezentacji Polski spisuje się znakomicie i wydaje się być pewniakiem w układance selekcjonera Biało-Czerwonych.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zakpił z Polaków. Ostra riposta Hajty na antenie!

 

22-latek przy okazji Euro 2024 może liczyć na wyjątkowe wsparcie - swojej dziewczyny. Luzardi kilka godzin przed meczem Polska - Holandia zamieściła na swoim instagramowym koncie zdjęcie w koszulce Zalewskiego właśnie z reprezentacji Polski.

 

 

 

Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy redakcja sportowa Polsatu przygotowała zupełnie nowy format telewizyjno-internetowy. "Cafe Euro Cast" będzie emitowany o godzinie 9:00 w każdy dzień meczowy i pomeczowy przez cały czas trwania turnieju w Niemczech. Transmisje w Polsacie Sport 1, na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go oraz na kanale Polsatu Sport na YouTube.

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie