Bednorz pochwalił się takim zdjęciem. "Fajne dziewczyny, co nie?"

Siatkówka
Bednorz pochwalił się takim zdjęciem. "Fajne dziewczyny, co nie?"
fot. PAP/Instagram
Bartosz Bednorz na zdjęciu z Young Leosią i Bambi

Bartosz Bednorz w przerwie między zmaganiami Ligi Narodów oraz przygotowaniami do igrzysk olimpijskich w Paryżu, ma czas na spotkania z fanami lub fankami. Niedawno w mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem, na którym pozuje ze znanymi wśród dzieci i młodzieży raperkami - Young Leosią oraz Bambi.

Taka wspólna fotografia mocno zaskoczyła kibiców Bednorza, który nie spodziewali się takiego tercetu na jednym zdjęciu. Dotyczy to zwłaszcza osób śledzących na co dzień działalność obu dziewczyn. Niektórzy nawet zaczęli sugerować w komentarzach, że szykuje się współpraca i być może występ siatkarza w jakimś teledysku.

 

 

Na razie 29-letni były siatkarz m.in. AZS-u Częstochowa musi skupić się na występach na parkiecie, bo przed podopiecznymi Nikoli Grbicia bardzo gorący okres oraz wisienka na torcie w postaci igrzysk.

 

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski już 19 czerwca rozpocznie trzeci, ostatni turniej Ligi Narodów we słoweńskiej Lublanie. Rywalami biało-czerwonych będą odpowiednio Włosi, Argentyńczycy, Serbowie oraz Kubańczycy. Następnie ekipa Grbicia weźmie udział w turnieju finałowym VNL, który w tym roku odbędzie się w Łodzi.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie