Liga Narodów siatkarzy: Polska - Włochy. Kiedy mecz? Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online

Liga Narodów siatkarzy: Polska - Włochy. Kiedy mecz? Gdzie obejrzeć? Transmisja TV i stream online
fot. FIVB
Kamil Semeniuk

Czas na początek rywalizacji Biało-Czerwonych w Słowenii. W pierwszym meczu trzeciego turnieju Ligi Narodów Polacy zagrają z Włochami. Kiedy mecz Polska - Włochy? Gdzie obejrzeć? Kto wygra? Transmisja meczu w Polsacie, Polsacie Sport 1 i na Polsat Box Go.

W Słowenii swoje mecze ostatniej fazy turnieju interkontynentalnego rozgrywają: Polska, Włochy, Słowenia, Argentyna, Turcja, Serbia, Kuba oraz Bułgaria. Pozostałe zespoły grają w Pasay na Filipinach.

 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdor reprezentacji Francji nie wystąpi w trzecim turnieju Ligi Narodów siatkarzy!

 

Do Lublany reprezentacja Polski pojechała w bardzo mocnym składzie. Sam Nikola Grbić w jednym z wywiadów wspomniał, że to właśnie spośród zawodników oddelegowanych na turnieje w Słowenii i Polsce wybierze "12" + jokera medycznego na igrzyska olimpijskie w Paryżu. 

 

Ale i Włosi mają spory ból głowy. I choć ranking FIVB zostanie zaktualizowany dopiero po zakończeniu trzeciego tygodnia rozgrywek, "Azzurro" już są pewni udziału w najważniejszej imprezie czterolecia. Parę dni temu stało się jasne, że nikt (kto jeszcze nie ma awansu) nie wyprzedzi ich w wyścigu o przepustki do stolicy Francji. A więc i selekcjonera Ferdinando de Giorgiego czeka trudna selekcja. 

 

Jego podopieczni z pewnością będą szukali okazji, żeby się "wykazać" i na ostatniej prostej wywalczyć miejsce w olimpijskim składzie. Ale i Biało-Czerwoni nie zamierzają odpuszczać tego spotkania. Szykuje się zatem niezwykle emocjonujące widowisko. 

 

Transmisja meczu Polska - Włochy w Polsacie, Polsacie Sport 1 i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 20:20. Studio przedmeczowe rozpocznie się o 19:00 w Polsacie Sport 1. 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie