Gwiazdor reprezentacji Francji nie wystąpi w trzecim turnieju Ligi Narodów siatkarzy!

Francuskie media donoszą, że podczas trzeciego turnieju Ligi Narodów zabraknie jednego z czołowych siatkarzy reprezentacji Francji - Earvina N'Gapetha. Przyjmujący na początku czerwca nabawił się kontuzji.

Earvin N’Gapeth ma problem z mięśniem łydki. Z tego powodu nie pojechał do Ottawy na drugi z turniejów kontynentalnych. Selekcjoner "Les Bleus" Andrea Giani liczył na powrót bombardiera na boisko podczas rywalizacji w Pasay na Filipinach. Tak się jednak nie stanie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Problem ze Stysiak, ekspert mówi o tym wprost. "Nie wytrzymała"

 

Jak donoszą francuskie media, gwiazdor reprezentacji Francji pojechał z drużyną do Azji, ale na boisku się nie pojawi. Prawdopodobnie N'Gapeth przechodzi obecnie okres rekonwalescencji, a jego treningi są lżejsze niż pozostałych zawodników.

 

Na Filipinach rywalizują USA,  Japonia, Francja, Kanada, Iran, Holandia, Niemcy i Brazylia. To już ostatni moment, by zdobywać cenne punkty do rankingu FIVB, który może okazać się kluczowy przed losowaniem grup na igrzyska olimpijskie.

 

Turniej finałowy tegorocznej edycji Ligi Narodów siatkarzy zostanie rozegrany w dniach 27–30 czerwca. Czołowe drużyny powalczą o zwycięstwo w tej imprezie w Atlas Arenie w Łodzi. 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie