Czy Michał Probierz pozostanie na stanowisku selekcjonera? Jest oficjalny komunikat

Czy Michał Probierz pozostanie na stanowisku selekcjonera? Jest oficjalny komunikat
fot. PAP
Czy Michał Probierz pozostanie na stanowisku selekcjonera?

Polscy piłkarze nie mają już szansy awansować do fazy pucharowej mistrzostw Europy. Wiele osób zastanawiało się, czy po blamażu na Euro Michał Probierz pozostanie selekcjonerem. Teraz pojawił się oficjalny komunikat w tej sprawie.

Biało-Czerwoni nie zaprezentowali się najlepiej podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Podopieczni Probierza na początku czempionatu przegrali z Holendrami, a następnie polegli w starciu z Austriakami. Przez to jako pierwsza drużyna pożegnali się z tegorocznym Euro. We wtorek zagrają z Francuzami o honor.

 

ZOBACZ TAKŻE: Hajto wypalił, takiego porównania nie spodziewał się nikt. "Agroturystyka"

 

Przez blamaż polskich piłkarzy na arenie międzynarodowej wiele osób zastanawiało się, czy Probierz pozostanie na stanowisku selekcjonera kadry. Jak się okazało, z reprezentacją i sztabem spotkał się już Cezary Kulesza. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wypowiedział się na temat przyszłości byłego trenera Jagiellonii Białystok. 

 

"Podczas porannego spotkania z drużyną i sztabem szkoleniowym, Prezes PZPN Cezary Kulesza przekazał swoje pełne wsparcie, a także ogłosił, że selekcjoner Michał Probierz pozostanie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski" - przekazał PZPN poprzez media społecznościowe. 

 

Probierz został selekcjonerem seniorskiej kadry we wrześniu 2023 roku. Do tej pory prowadził reprezentację w dziesięciu spotkaniach. Pod jego batutą Biało-Czerwoni wygrali sześć spotkań, natomiast zremisowali i przegrali po dwa starcia.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie