Świetne wieści dla Grbicia. Gwiazdor kadry wraca do treningów!

Nikola Grbić nie miał ostatnio wielu powodów do uśmiechu. Poważnej kontuzji doznał Aleksander Śliwka, który najpewniej nie zagra już w kadrze w tym sezonie. Na dodatek Biało-Czerwoni przegrali w czwartek 1:3 z Kubą. W końcu pojawiła się jednak pozytywna informacja - do treningów powrócił jeden z kluczowych graczy w talii Serba.

Trener kładzie dłoń na głowie zawodnika siatkówki.
fot. PAP
Norbert Huber wrócił do treningów

Chodzi o Norberta Hubera, który końcówkę poprzedniego sezonu może zaliczyć do bardzo pechowych. W półfinale Ligi Mistrzów przeciwko Aluronowi CMC Warcie Zawiercie musiał przedwcześnie opuścić parkiet ze względu na uraz oka. Co więcej, opóźnił się także zabieg nosa, który miał przejść.

 

ZOBACZ TAKŻE: Potwierdza się najgorsze. Grbić ogłosił ws. kontuzji Śliwki

 

Z tego powodu Huber nie znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na żaden z trzech turniejów interkontynentalnych Ligi Narodów. Zamiast tego dochodził do pełni sprawności w domu. 

 

Teraz, jak informuje portal siatka.org, środkowy wrócił do treningów. Będzie pracował nad odbudową formy. 

 

- Jeżeli w ciągu sześciu tygodni zdążę się przygotować, to trener weźmie mnie pod uwagę przy decyzji, czy będę częścią drużyny na mistrzostwa świata, czy nie - mówił przed kilkoma tygodniami Huber. 

 

Mistrzostwa świata na Filipinach rozpoczną się 12 września. 

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie