Dużo sportu w weekend! Mecze reprezentacji Polski podczas turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich, gala KSW 35, walka Krzysztofa "Diablo" Wlodarczyka i Kaia Kurzawy, finał Pucharu Polski kobiet i decydujące spotkania Tauron Basket Ligi. Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

CZWARTEK

 

PIŁKA NOŻNA

 

Konferencja prasowa Reprezentacji Narodowej w piłce nożnej godz. 13.45 (Polsat Sport News)

 

Puchar Polski kobiet

 

finał godz. 16.00 (Polsat Sport)

komentują: Justyna Kostyra i Michał Listkiewicz

 

Puchar Turcji

 

finał Galatasaray - Fenerbahce godz. 20.10 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Cezary Kowalski

 

KOSZYKÓWKA

 

Tauron Basket Liga

 

1. mecz finałowy Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom godz. 19.50 (Polsat Sport News)

komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

BOKS

 

Mistrzostwa Świata w boksie amatorskim kobiet

 

I połfinał godz. 11.00 (Polsat Sport)

komentuje: Janusz Pindera

 

World Series of Boxing

 

pófinał: British Lionhearts - Astana Arlans Kazachstan godz. 22.00 (Polsat Sport)

komentuje: Janusz Pindera

 

MMA

 

KSW 35

 

Ważenie godz. 16.00 (Polsat Sport News)

 

PIĄTEK

 

BOKS

 

Mistrzostwa Świata w boksie amatorskim kobiet

 

finał godz. 11:00 (Polsat Sport)

komentuje: Janusz Pindera

 

World Series of Boxing

 

pófinał British Lionhearts - Astana Arlans Kazachstan godz. 22:00 (Polsat Sport)

komentują: Janusz Pindera

 

MMA

 

KSW 35 godz. 19:30 (IPLA TV)

 

PIŁKA NOŻNA

 

Konferencja prasowa Reprezentacji Narodowej w piłce nożnej godz. 13:45 (Polsat Sport News)

 

Mecz towarzyski

 

Czechy - Malta godz. 18:00 (Polsat Sport)

komentuje: Tomasz Włodarczyk

 

SPORTY MOTOROWE

 

GP2 wyścig

 

1 godz. 11:10 (Polsat Sport Extra)

komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jedrzejewski

 

SOBOTA

 

SIATKÓWKA

 

Turniej Eliminacyjny do IO

 

Iran - Australia godz. 3:00 (Polsat Sport)

komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

 

Chiny - Francja godz. 5:45 (Polsat Sport)

komentują: Damian Dacewicz i Maciej Jarosz

 

Polska - Kanada godz. 8:30 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski

 

Japonia - Wenezuela godz. 12:00 (Polsat Sport)

komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

 

KOSZYKÓWKA

 

Tauron Basket Liga

 

2. mecz finałowy Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom godz. 19:50 (Polsat Sport News)

Komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

BOKS

 

Gala boksu zawodowego w Szczecinie Krzysztof Włodarczyk - Kai Kurzawa godz. 20:00 (Polsat Sport)

komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

 

LEKKOATLETYKA

 

Diamond League Eugene godz. 22:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Przemysław Iwańczyk i Artur Partyka

 

PIŁKA NOŻNA

 

Konferencja prasowa Reprezentacji Narodowej w piłce nożnej godz. 13:45 (Polsat Sport News)

 

SPORTY MOTOROWE

 

GP2

 

wyścig 2 godz. 16:10 (Polsat Sport News)

komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jedrzejewski

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

World Tour Moskwa

 

I półfinał kobiet godz. 15:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Marcin Lepa

 

II półfinał kobiet godz. 16:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Marcin Lepa

 

I półfinał mężczyzn godz. 17:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Marcin Lepa

 

II półfinał mężczyzn godz. 18:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Marcin Lepa

 

NIEDZIELA

 

SIATKÓWKA

 

Turniej Eliminacyjny do IO

 

Kanada - Iran godz. 3:00 (Polsat Sport)

komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz

 

Wenezuela - Australia godz. 5:45 (Polsat Sport)

komentują: Krzysztof Wanio i Damian Dacewicz

 

Francja - Polska godz. 8:30 (Polsat Sport)

komentuje: Tomasz Swędrowski

 

Japonia - Chiny godz. 20:10 (Polsat Sport Extra)

komentują: Marek Magiera i Łukasz Kadziewicz

 

PIŁKA NOŻNA

 

Magazyn CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

 

1 liga

 

Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce godz. 14:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober

 

Rozwój Katowice - PGE GKS Bełchatów godz. 14:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Cezary Kowalski i Andrzej Iwan

 

Mecz towarzyski

 

Turcja - Czarnogóra godz. 19:40 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Szymon Rojek

 

BOKS

 

Gala boksu zawodowego w Matchroom Bellew - Makabu godz. 19:30 (Polsat Sport)

komentują: Janusz Pindera i Maciej Miszkiń

 

SPORTY MOTOROWE

 

Porsche Super Cup

 

wyścig godz. 9:45 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk

 

Rallycross

 

Wielka Brytania godz. 21:07 (Polsat Sport News)

komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 

World Tour Moskwa

 

mecz o 3. miejsce mężczyzn godz. 13:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Marcin Lepa

 

mecz o 3. miejsce kobiet godz. 14:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Marcin Lepa

 

finał kobiet godz. 16:30 (Polsat Sport News)

komentuje: Marcin Lepa

 

finał mężczyzn godz. 17:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Marcin Lepa