"Wydaje mi się, że [Dublin] pod względem publiczności to może być takie super show. Decyzja powinna zapaść na dniach jeśli chodzi o KSW 40."

KSW za pomocą mediów społecznościowych rozpropagowało ankietę, w której można głosować na jedno z trzech miast. Wyniki tej ankiety póki co nie są jeszcze znane, choć nawet byli uczestnicy gal KSW mają swoich faworytów.

"Jeszcze chyba nikt nie usiadł, żeby to policzyć choć Norman Parke napisał w 10 postach, że Dublin."

Rysiewski też pogratulował niedawnemu zwycięzcy The Ultimate Fighter - Jesse'mu Taylorowi, który bił się m.in. na KSW w Londynie gdzie przegrał z Borysem Mańkowskim.

"Fajnie, że to [Jesse Taylor] wygrał tego TUFa. Dobrze się z nim współpracowało, negocjacje przebiegły szybko, był profesjonalny."

"Taylor jest ogólnie bardzo dobrym zawodnikiem tylko ma tę przypadłość, że ładuje się w poddania" - ocenił fightera Rysiewski.

Całej audycji traktującej m.in. o UFC 213, akcji Joanny Jędrzejczyk by wskoczyć do walki wieczoru z Walentyną Szewczenko, o rozłamie w obozie Nastula/Okniński oraz o rozpoczęciu prasowego tournee przed walką Mayweather vs. MacGregor można posłuchać poniżej.