O przesunięciu Krzemińskiego na rezerwę poinformował jego kolega z zespołu - Kacper ‘darko’ Ściera. We wpisie opublikowanym na Facebooku zdradził, że to decyzja całego składu. LTN ma mieć rzekomo problemy z grą drużynową. W wyjściowej kadrze zastępuje go aktualnie Arkadiusz ‘Vegi’ Nawojski z Paragraph Crew. Wielce prawdopodobne, że jeśli owocnie przejdzie okres próbny, zasili szeregi Pompa Teamu na stałe.

LTN uważany jest w Polsce za czołowego zawodnika młodej fali. Osiemnastolatek w kadrze Pompa Teamu niejednokrotnie  osiągał najbardziej imponujące statystyki, stając się zresztą niemal symbolem formacji. Jak się jednak okazuje, czyste umiejętności na profesjonalnej scenie Counter-Strike’a: Global Offensive muszą iść w parze z innymi kompetencjami.

W organizacji Szymona Kasprzyka Krzemiński znalazł się w lutym 2017 roku, zasilając jedną z dwóch dywizji klubu - „Yellow”. Kilka miesięcy później nastąpiła fuzja obu sekcji. LTN był jednym z pięciu zawodników, z którymi zarząd postanowił przedłużyć kontrakty. Od tego czasu zespół zdobył srebrne medale 13. sezonu CEVO Main.

Aktualny skład Pompa Teamu:


Dawid „lunatic” Cieślak
Konrad „koyot” Hadała
Patryk „ponczek” Wites
Kacper „darko” Ściera
Arkadiusz „Vegi” Nawojski – okres próbny

Marcin „LTN” Krzemiński – ławka rezerwowych