Maciej Kawulski opublikował wspólne zdjęcie z nową ring girl KSW, którą została Weronika Jezierska. Dziewczyna mieszkająca na co dzień w Warszawie miała już sporo wspólnego ze sportem, była między innymi cheerleaderką w koszykarskim zespole ze swojego rodzinnego miasta, King Wilki Morskie Szczecin.
 

 
Bilska, która była jedną z najpiękniejszych stron federacji KSW postanowiła dać szansę innym dziewczynom, a otwarty casting wyłonił nową piękność, która będzie zachwycać kibiców w przerwach między walkami już od gali oznaczonej numerkiem "42" w Łodzi 3 marca.
 
Jezierska wzięła już udział w pierwszej sesji pod flagą KSW.
 

 

O gali KSW 42
 
Najlbliższa gala KSW 42 już 3 marca. W Łodzi w walce wieczoru kibice zobaczą superfight pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Swoich pasów mistrzowskich bronić będą Mateusz Gamrot oraz Ariane Lipski. Dojdzie też do niezwykle interesującego pojedynku na szczycie kategorii średniej pomiędzy Michałem Materlą a Scottem Askhamem.
 
Do drugiej walki po powrocie z emerytury stanie Łukasz "Juras" Jurkowski, który spróbuje zrewanżować się Martinowi Zawadzie za porażkę sprzed 12 lat. W wadze półciężkiej staną naprzeciw Marcin Wójcik i Chris Fields. W klatce KSW zadebiutują też dwie zawodniczki: była dziennikarka Polsatu Sport i pięściarka, Karolina Owczarz oraz trenerka KSW Cross Fight Gym i utytułowana fighterka sportów uderzanych, Paulina Raszewska.