Piłka nożna

Iwanow: (Przed)ostatni taniec Ajaksu. Między...

Akcję z fajerwerkami Holendrzy rozpoczęli o godzinie 2:30 w centrum miasta, gdzie znajduje się hotel, w którym noc spędzali gracze Realu. Strzały petard i fajerwerków ucichły dopiero około godziny 4:00 nad ranem. Kibice Ajaksu w ten sposób sprawili, że piłkarze "Królewskich" mają za sobą nieprzespaną noc.

 

Obsługa Hotelu Okura, gdzie zatrzymali się madrytczycy, wezwała policję, ale zanim został zaprowadzony porządek minęło aż półtorej godziny. Zagraniczne media oraz władze miasta podały, że zatrzymano czterech ultrasów Ajaksu. – Widziałem, jak w wielu pokojach hotelu zaświeciły się światła, więc akcja zakończyła się sukcesem. Osobiście jestem wielkim fanem Ajaksu, więc w ogóle pokaz fajerwerków mi nie przeszkadzał – śmiał się pewien mieszkaniec Amsterdamu, który udzielił wypowiedzi dziennikowi „De Telegraaf”.

 

Czy incydent odbije się na formie zawodników Realu na boisku? Przekonamy się już w środowy wieczór, gdy obie ekipy wybiegną na murawę stadionu Johan Cruyff ArenA.

 

 

Transmisja meczu Ajax Amsterdam - Real Madryt w Polsacie Sport Premium 1. Początek od godziny 20:50. Spotkanie skomentują Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.