Liga Europy: Awans drużyny Kędziory do 1/8 finału. Polak rozegrał cały mecz

Dynamo Kijów, gdzie występuje Tomasz Kędziora, wygrało u siebie z Olympiakosem 1:0 i awansowało do 1/8 finału Ligi Europy. Polak rozegrał cały mecz, a w 24. minucie obejrzał żółtą kartkę za faul. Gola strzelił w 32. minucie Fran Sol, który zbiegł na bliższy słupek i wykończył podanie Witalija Mykołenki.

Dynamo Kijów - Olympiakos SFP 1:0 (1:0)

Bramka: Sol 32

Dynamo Kijów: Denys Bojko - Tomasz Kędziora, Mykyta Burda, Artem Szabanow, Witalij Mykołenko - Witalij Bujalski, Mykoła Szaparenko (76' Denys Harmasz), Wołodymyr Szepelew - Wiktor Cyhankow, (90+2' Nazar Rusyn), Benjamin Verbic (90+2' Jewhen Smyrny).

Olympiakos SFP: Jose Sa - Wasilis Torosidis, Yassine Meriah, Pape Aboud Cisse, Konstandinos Tsimikas - Guilherme, Andreas Buchalakis (65' Bibras Natcho) - Gil Bastiao Dias (46' Janis Masuras), Kostas Fortunis (65' Miguel Guerrero), Daniel Podence - Ahmed Hassan.

Żółte kartki: Kędziora, Verbic, Szepelew - Cisse, Podence, Guerrero, Torosidis.

Sędzia: Ivan Kruzliak (Słowacja).

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.