Finał z udziałem Polaków w Polsacie!

Siatkówka

Reprezentacja Polski zagra o złoto siatkarskiego Mundialu - transmisję spotkania będzie mozna zobaczyć w otwartym Polsacie.

W dniu dzisiejszym Prezydent RP Bronisław Komorowski spotkał się z Przewodniczącym Rady Nadzorczej Grupy Polsat Zygmuntem Solorzem-Żakiem. Prezydent podkreślił świetną postawę Polaków i ogromne zainteresowanie kibiców historyczną imprezą rozgrywaną w naszym kraju. Prezydent docenił również doskonałą organizację i bardzo wysoki poziom sportowy Mistrzostw Świata, podkreślając również, że dzięki skali wydarzenia i doskonałej grze naszej reprezentacji narodowej mistrzostwa stały się w Polsce czymś więcej niż tylko wydarzeniem sportowym.

 

W trakcie spotkania  przedstawiono Prezydentowi RP powody dla których dotychczasowe mecze MŚ nie były dostępne na antenie otwartej. Uznając argumenty Prezydenta RP oraz doceniając wagę społeczną wydarzenia,  Grupa Polsat pozytywnie odpowiedziała na apel Prezydenta RP o pokazanie meczu finałowego Mistrzostw Świata wszystkim Polakom, jeśli reprezentacja Polski wygra dzisiejszy półfinał.

Odpowiadając na apel Prezydenta RP Pana Bronisława Komorowskiego i uznając zawarte w nim argumenty, że finał mistrzostw świata w siatkówce z udziałem Polaków to ważne społecznie wydarzenie, zdecydowaliśmy, że pokażemy ten mecz na otwartej antenie Polsatu, jeśli nasza reprezentacja wygra dzisiejszy półfinał, czego wszyscy sobie szczerze życzymy - powiedział Dominik Libicki, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu.

Dzięki tej decyzji wszyscy Polacy będą mogli uczestniczyć w wielkim sportowym i społecznym święcie, jakim będzie finał MŚ z udziałem Polaków, poprzez dostęp do otwartej transmisji finału mistrzostw świata z udziałem Polaków w Polsacie.

 

Mecz finałowy Mistrzostw Świata w siatkówce rozpoczyna się w niedzielę o 20:15. O tej porze zacznie się także transmisja w otwartym Polsacie, jeżeli w meczu zagra reprezentacja Polski.

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie