Komorowski wraca do zdrowia. „Legia? Na razie cisza”

Piłka nożna
Komorowski wraca do zdrowia. „Legia? Na razie cisza”
fot. fc-terek.ru

Marcin Komorowski wraca do zdrowia po operacji ścięgna Achillesa, którą przeszedł we wrześniu ubiegłego roku. Piłkarz Tereka Grozny przechodzi rehabilitację i oczekuje na powrót do pełnego treningu. – Pomału chcę wrócić do formy. Krok po kroku zamierzam dochodzić do pełnej dyspozycji. Powrót do Legii? Na razie tematu nie ma – powiedział reprezentant Polski w rozmowie z Polsatsport.pl.

Komorowski z problemami ścięgna Achillesa zmaga się od początku stycznia 2015 r. We wrześniu ubiegłego roku w rozmowie z Polsatsport.pl tak opisywał uraz: „Mogłem trenować, grać, nie czułem bólu. Ostatnio dostałem zastrzyk, wszystko było w porządku. Minął jednak miesiąc, zastrzyk puścił, poczułem ukłucie i po sprawie: w stawie był stan zapalny. Przez trzy tygodnie przechodziłem rehabilitację w Łodzi. Stan zapalny odpuścił […]. Jak zacząłem ćwiczyć to znów zaczął się problem”.

 

Jędrzejczyk: Nie musiałem wyjeżdżać z Rosji, ale chcę spełniać swoje marzenia!

 

W końcu sztab medyczny Tereka podjął decyzję o przeprowadzeniu operacji. Piłkarz konsultował się także z lekarzem  reprezentacji Polski Jackiem Jaroszewskim, którego odwiedził w Warszawie przed meczem z Niemcami, oraz z doktorem Marcinem Domżalskim z Łodzi. Po zabiegu, który odbył się 11 września 2015 r. w Poznaniu, reprezentant Polski rozpoczął żmudną rehabilitację.

 

– Jeszcze jestem w Polsce, ale niedługo wylatuję do Rosji. Chcę wejść w trening i pomału wracać do formy. Mówią, że z Achillesem trzeba postępować delikatnie, nie zawsze rehabilitacja przebiega kolorowo, więc krok po kroku zamierzam dochodzić do pełnej dyspozycji – powiedział w niedzielę w rozmowie z Polsatsport.pl Komorowski.

 

We wrześniowym wywiadzie piłkarz zdradził także chęć powrotu do Legii. Jego kontrakt z Terekem wygasa z końcem sezonu. Zainteresowany pozyskaniem zawodnika jest także jego były trener Stanisław Czerczesow. Komorowski przyznaje jednak, że w tej chwili nie toczą się żadne negocjacje. – Na razie żadnego kontraktu nie było. Jestem piłkarzem Tereka i pewnie zostanę nim do lata.

Sebastian Staszewski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze