FEN 11: Szreder kontra Yahsi na gali "Warsaw Time"

Sporty walki
FEN 11: Szreder kontra Yahsi na gali "Warsaw Time"
fot. FEN

Kolejnym pojedynkiem, jaki widzowie zobaczą podczas gali FEN 11 „Warsaw Time" 19 marca na warszawskim Torwarze 2016 roku, będzie starcie dwóch gladiatorów na zasadach K-1 w wadze cruiser: reprezentującego Palestrę Warszawa Marcina Szredera i trenującego w Niemczech, tureckiego zawodnika Aytaca Yahsi z Fight Lounge Dortmund.

Marcin Szreder to jeden z wyróżniających się zawodników polskiego Kicboxingu. Podopieczny trenera Łukasza Roli był zdobywcą Pucharu Europy, a także wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Marcin na co dzień jest biznesmenem, a Kickboxing traktuje jako pasję i sposób na odreagowanie stresów. Jak sam mówi: „walka oznacza pokonywanie własnych słabości i w głowie, i w organizmie”. Ma 39 lat, a jego bilans zawodowy to trzy zwycięstwa bez porażki. Jako amator wygrał ponad dwadzieścia walk.


FEN 11: Wrzosek kontra Falin na gali "Warsaw Time"

Aytac Yahsi zaczął swoją przygodę z walkami w 2007 roku. Na amatorskiej arenie odniósł czternaście zwycięstw i nie przegrał żadnej walki. W jednej ze swoich pierwszych walk zawodowych zmierzył się ze słynnym mistrzem Hesdym Gergesem na gali VIP Fight Night 2009, gdzie, mimo znacznej różnicy na swoją niekorzyść w wadze i wzroście, stoczył pasjonujący i pamiętny pojedynek z ponad dwumetrowym mistrzem It’s Showtime. Yahsi ma 30 lat i na koncie trzy zwycięstwa, trzy remisy i trzy porażki.

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach Eventim.pl i KupBilet.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży obu sieci (punkty Eventim.pl oraz punkty KupBilet.pl). Bilety VIP można zamawiać, dzwoniąc pod nr tel. 601 877 229.

jb, FEN

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze